7 months ago
#1939 نقل قول
از اصول جدی برای استفاده از عطر و ادکلن میتوان گفت که ،اگه عطر مناسب بخرین اما قبل از مصرف کردن اون عطر حمام نکنید و لباس تمیز تنتون نباشه، نه تنها بوی خوبی از شما به سمت دیگران نمی رسه بلکه باعث می شه حسابی اطرافیان تون رو آزار بدین.
*یکی از کارهای اشتباهی که ممکنه انجام بدیم اینه که عطر رو به ناحیه زیر بغل بزنیم به خیال اینکه از شر بوی بد عرق خلاص بشیم، اما باید بدونین ترکیبات عطر اصلا برای زیر بغل مناسب نیست و برای اون قسمت بهتره فقط از دئودورانت های مخصوص استفاده کنین.
*تو فصل بهار و تابستون که یه مقداری دمای هوا بالا می ره بهتره علاوه بر عطر و دئودورانت از لوسیون های بدن استفاده کنین. لوسیون هایی که رطوبت و بوی مطبوعی رو به بدن شما هدیه می ده.
*حتما براتون پیش اومده که توی روز حس کنین بدنتون کمی بوی عرق می ده، لطفا تو این مرحله اصلا دستتون رو سمت شیشه ی عطر نبرین. یه ترفند جالب داریم براتون. حتی اگه تو محیط کار هستین و نمی تونین لباستون رو عوض کنین، کافیه برین سرویس بهداشتی، لباساتون رو در بیارین، نواحی که عرق کرده رو با دستمال خیس پاک کنین و بعد استفاده از یک دئودورانت مناسب، از بقیه ی روزتون لذت ببرین، بدون این که احساس کنین بوی عرق می دین وبرای خرید ادکلن مردانه حتما از سایتهای معتبر اقدام نمایید .