فیلتر ها
بستن
خبرخوان

بلاگ

نمایشگاه بین‌المللی خودروی آلمان
نمایشگاه بین‌المللی خودروی آلمان

نمایشگاه میان‌کشوری خودرو آلمان (به آلمانی: Internationale Automobil-Ausstellung) بزرگ‌ترین نمایشگاه خودرو جهان است که سالانه و تحت سامان‌دهی انجمن صنعت خودروی آلمان برگزار می‌شود.

درب
درب

دَر به تخته‌های چوبی یا فلزی مستطیل‌شکلی گفته می‌شود حدوداً به اندازه قامت انسان که در بازه دیوار ساختمان‌ها تعبیه می‌شود تا رفت‌وآمد به درون و بیرون ساختمان یا بستن ساختمان از طریق آن میسر شود.

کتاب
کتاب

کتاب مجموعه‌ای از صفحات نوشته‌شده، مصور، چاپ‌شده یا صفحات خالی (صفحه سفید و نانوشته)؛ ساخته‌شده از جوهر، کاغذ (ورق)، پوست حیوانات یا مواد دیگر(چسب،نخ و...) است که معمولاً از یک طرف یا سمت به یکدیگر محکم شده یا متصل می‌گردند. هر صفحه در کتاب، ورق و هر سمت یا روی هر ورق، صفحه نامیده می‌شود.

نقشه‌کشی معماری
نقشه‌کشی معماری

نقشه کشی معماری یا نقشه کشی معمار طراحی فنی ساختمان (یا پروژه ساختمان) است که متعلق به طبقه بندی تعریف معماری است. نقشه های معماری توسط معماران و دیگران برای تعداد زیادی از اهداف استفاده می شود.

درجه حرارت بالای موتور و رابطه ان با کاهش مصرف سوخت
درجه حرارت بالای موتور و رابطه ان با کاهش مصرف سوخت

ذهنیتی از موتور پیکان و موتورهای قدیمی وجود دارد که اگر دمای موتور از 80 درجه سانتیگراد بالاتر رود برای موتور خطر جدی دارد و باید این دما کاهش یابد.این ذهنیت باعث شده رانندامروزیگان نیز برای خودروهای خود(از سمند و پژو به بالا) در فصل گرما واستفاده از کولر و به تبع بالارفتن سریع دمای موتور به بالای 90 درجه متوسل به انجام راههائی برای کاهش این دما گردند.

تفاوت سوئیچ های مدیریتی و غیر مدیریتی شبکه

 نگاهی به تعریف شبکه (Networking )

تلاش برای برقرار کردن یک ارتباط بین دو یا چند دستگاه با یکدیگر با هدف به اشتراک گذاشتن دادها و اطلاعات Networking

و یا شبکه نامیده میشود.

در واقع وقتی یک خانواده با اعضای مختلف بخواهند به کامپیوترهای خودشان وصل شوند برای معاوضه کردن اطلاعات ویا در نگاهی دیگر در ...

معرفی شركت خدمات كامپيوتری ايزی

شركت خدمات كامپيوتري ايزي در سال 1370 باهدف گسترش و استفاده بهینه از فناوری اطلاعات در ایران و در روزهای ابتدای گسترش این صنعت در دنیا با مشارکت نیروهای پرانگیزه و جوان به شماره ثبت 83090 تاسيس گرديد.

تاریخچه تجهیزات شبکه دی لینک

دی - لینک ( به انگلیسی D-Link ): یک شرکت تجهیزات مخابراتی و شبکه است که در سال ۱۹۸۶ در تایپه با نام داتکس سیستم تاسیس شد.

سوپرمارکت
سوپرمارکت

سوپرمارکت شکلی از بقالی ولی بزرگتر از آن است که مشتری خودش محصولات را از قفسه برمی‌دارد یا به اصطلاح سلف سرویس است. در حدود ۷۵ تا ۹۰ درصد کالاهای این مغازه‌ها محصولات غذایی هستند.